Aleksandrs un Čaks
ejamizrāde - audiopastaiga

Aleksandrs un Čaks afiša_edited.jpg

„Aleksandrs un Čaks” ir skanošs ceļojums laikā un telpā. Tas sākas no puikas, vārdā Aleksandrs un ved līdz dzejniekam Čakam. Šis ir stāsts, kas parāda dažādos Čakus – mīlošo, trauslo dzejnieku Sašiņu, pilsētas šarma aprakstītāju Aleksandru, padomju varai kalpojošo CikCaku un latviešiem tik svarīgo "Mūžības skarto" autoru Čaku. Tajā savijas Čaka dzeja un proza, laikabiedru liecības, saviesīgas uzrunas un runas, Rīgas skaņas un dziļi personīgas Čaka pārdomas.

Izrāde sākas Brīvības ielā 68 (Ģertrūdes un Brīvības ielas stūrī) – mājā, kurā Čaks 1950. gadā mira savas pēdējās mīlestības dzīvoklī un beidzas turpat.

Viss, kas jums nepieciešams – viedtālrunis un austiņas. Kopējais pastaigas garums – apmēram 3 km. Ir iespējams skolniekiem ar īpašām vajadzībām (vēlams ar pavadoni).

 

Izrādi atblasta Rīgas Dome. Tehniskais atbalsts audiopastaigas.lv

„Aleksandrs un Čaks” ir ejamizrāde (ej, skaties, klausies, sajūti) katram, kas ejot cauri Rīgai, grib ieraudzīt gan literatūru gan Latvijas vēsturi, kas ir notikusi tajās pašās ielās un tajās pašās celtnēs, ko redzam šodien.

Tikai šovakar 4. septembrī izrāde ir pieejama bez maksas.

Izrādi klausies šeit:

https://dodies.footprint.lv/aleksandrs_caks

This is your Services Page. It's a great opportunity to provide information about the services you provide. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

I'm a testimonial. Click to edit me and add text that says something nice about you and your services. Let your customers review you and tell their friends how great you are.

Robb Walters